Благодійний фонд «ЗА БЕЗПЕЧНУ МЕДИЦИНУ» та ГС «Українська асоціація міждісциплінарної медицини» в рамках програми «Здорове покоління – здорова нація» ініціюють Соціально-медичний проект з двох складових: «Захисти своє серце» та «Діабет під контролем»

Благодійний фонд «ЗА БЕЗПЕЧНУ МЕДИЦИНУ» та ГС «Українська асоціація міждісциплінарної медицини» в рамках програми «Здорове покоління – здорова нація» ініціюють Соціально-медичний проект з двох складових: «Захисти своє серце» та «Діабет під контролем», який спрямовано на раннє виявлення небезпечних захворювань, що можуть спричинити серйозні ускладнення у стані здоров’я та стати причиною ранньої інвалідизації активного населення.

Цілями даного проекту є:

  • Підвищення обізнаності пацієнтів про фактори ризику ССЗ та цукрового діабету.
  • Підвищення рівня соціальної відповідальності пацієнтів за своє здоров’я.
  • Сприяння здоровому способу життя та активному довголіттю.
  • Попередження ускладнень ССЗ та цукрового діабету.
  • Зменшення серцево-судинних ризиків та катастроф.
  • Сприяння своєчасному контролю показників холестирину, рівня ліпідів, рівня цукру у крові, контролю за вагою та своєчасному застосуванню ліків.

Акція розпочинається 25 квітня та буде проходити у 7 поліклініках у м. Києва протягом 7 тижнів.

Розклад та адреси поліклінік можна буде дізнатися з 20.04 за телефонами +38 (044) 287 0720, +38 (093) 131 5085.

За даними експертів ВООЗ за останні 20 років рівень захворювання серцево-судинної системи виріс більш ніж на 20%.

Україна займає перше місце в Європі за кількістю серцево-судинних захворювань. Щорічно в Україні трапляється понад 111 тисяч нових випадків інсульту. Інсульти та інфаркти «молодіють»! Група ризику поповнюється чоловіками та жінками від 30 років.

Враховуючи багато факторів, стан екології, стреси, навантаження БО «Благодійний фонд «ЗА БЕЗПЕЧНУ МЕДИЦИНУ» не може залишатись байдужим.

Проект проходить за підтримки компаній:

 

Інформаційна довідка:

Благодійна організація «Благодійний фонд «ЗА БЕЗПЕЧНУ МЕДИЦИНУ», є юридичною особою (код ЄДРПОУ 35647551), створена та діє відповідно до законодавства України, зареєстрована за адресою: 01001, м. Київ, вул. Володимирська 45, оф. 101. Основною метою діяльності Фонду є здійснення діяльності в інтересах сприяння розвитку безпечної медицини, сприяння збереженню і розвитку охорони здоров’я, пропагування здорового способу життя, надання всебічної благодійної допомоги окремим категоріям осіб.

Крім того, основним завданням Фонду, зокрема, є участь в організації конференцій, семінарів, зустрічей, конкурсів, різних благодійних заходів та інших питань, що становлять коло інтересів Фонду.