Еvents & BTL-communications

Ніщо так не впливає на пріоритети людей, як особиста участь у тих або інших процесах і подіях. Іноді різні люди роками говорять про наміри щось змінити, а здійснюють задумане після спільного круглого столу.
 

Тетяна Голуб, директор «NEW VIVO»

Еvents & BTL-communicationsКоманда «NEW VIVO» – професійний Еvents & BTL комунікатор. Портфоліо нашого Еvent- відділу налічує понад 470 подій.

Наші event-менеджери проводять заходи міжнародного і державного масштабу, організовують грандіозні відкриття об’єктів всеукраїнського значення, презентують амбітні інвестиційні проекти з участю перших осіб країни.

«NEW VIVO» створює ефективні комунікації в конференц-сервисі. У 2008 році стартував один з наймасштабніших власних проектів компанії – Національний конгрес «Людина та Ліки – Україна». За час проведення Конгресу його заходи відвідало понад 15 тисяч осіб. З 2009 року Конгрес відкрив перед медичним співтовариством України нові можливості завдяки реалізації єдиного в Україні національного медичного навчального Інтернет-конгресу – www.chil.com.ua.

Сьогодні ми готові розділити свій досвід створення успішних проектів разом з нашими Клієнтами. Ми готові надати професійний сервіс щодо організації форумів і конференцій, конгресів, наукових симпозіумів, корпоративних заходів і презентацій. Наш досвід гарантує успіх вашого фестивалю, шоу-програми, будь-якої BTL-акції.

А якщо у вас немас часу, щоб спланувати свято, весілля, день народження, ми допоможемо зберегти ваші нерви й гроші.

Наш Еvent-відділ готовий реалізувати будь-яку вашу ідею.


Внутрішньокорпоративні комунікації
Консалтинг
Стратегічні комунікації
Маркетингові комунікації
Технології