Науково-практична конференція «Можливості та досягнення сучасної фармакотерапії в практиці невролога й психіатра. Міждисциплінарний підхід»

Інформаційне повідомлення щодо організації заходу

Українська асоціація міждисциплінарної медицини та Українська федерація громадських організацій сприяння охороні здоров’я громадянського суспільства запрошують до участі у Науково-практичній конференції «Можливості та досягнення сучасної фармакотерапії в практиці невролога й психіатра. Міждисциплінарний підхід».
Конференція відбудеться 18 травня 2016 року у м. Київ у конференц-залі бізнес-готелю «Президент Готель», вул. Госпітальна, 12.
Початок роботи заходу:
Реєстрація учасників 18.05.2016 р. з 14:00 до 15:00
Попередня реєстрація тут
Початок наукової програми о 15:00

Запрошуються до участі у заході:
неврологи, невропатологи, лікарі невідкладної допомоги, судинні хірурги, кардіологи, психіатри, спеціалісти реабілітаційних центрів, лікарі сімейної медицини та терапевти, завідувачі та співробітники профільних кафедр, аспіранти, докторанти, лікарі-інтерни.

Науково-практичну конференцію «Можливості та досягнення сучасної фармакотерапії в практиці невролога й психіатра. Міждисциплінарний підхід» включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій Міністерства охорони здоров’я України.

Мета проведення заходу: підвищення освітнього рівня вітчизняних фахівців щодо сучасних методів та підходів до профілактики та ефективного лікування неврологічних, судинних та психічних захворювань.

Наукова тематика заходу:
Неврологія: міжрегіональний науково-практичний симпозіум «Сучасний підхід до профілактики та терапії інсульту. Курс на оптимізацію та ефективність» – у рамках міжнародного проекту «European Stroke Organization – ESO» Київ та трансляція: Дніпропетровськ – Запоріжжя – Харків – Одеса – Львів – Вінниця – Івано-Франківськ – Чернівці – Полтава. У центрі уваги – запобігання та профілактика інсультів, сучасні методи профілактики та лікування, досвід міжнародної практики.
Психіатрія: науково-практичний симпозіум «Інноваційні технології діагностики, лікування та реабілітації пацієнтів з психічною патологією». У центрі уваги: шизофренія – оптимізація схем лікування, афективні розлади; комплайнс: лікар – пацієнт як запорука ефективного лікування; когнітивні розлади у дорослих і дітей: сучасні методології виявлення та лікування.

Під час заходу відбудуться:

  • інтерактивні лекції та практикуми (майстер-класи);
  • спеціалізовані засідання фахівців (неврологів);
  • виставка фармацевтичних компаній, виробників лікарських засобів та діагностичних лабораторій.

Впродовж роботи конференції відбуватиметься онлайн-трансляція заходу, всі бажаючі зможуть отримати доступ до онлайн-перегляду на всій території України.
Учасники заходу отримають сертифікат, інформаційні матеріали та доступ до спеціалізованого курсу ТУ.
Запрошуємо до співпраці партнерів та спонсорів.
Додаткова інформація за тел./факсом: (044) 287-07-20 office@newvivo.com.ua

Умови участі та спонсорські пакети будуть надані за запитом.