Про компанію NEW VIVO

«NEW VIVO» – компанія, що досконало опанувала мистецтвом комунікації. Головна наша відмінність – новаторський підхід у сфері інтернет-комунікацій, одним з найважливіших інструментів якої є дистанційний вплив на цільову аудиторію.

Компанія пропонує своїм клієнтам нові можливості для вирішення маркетингових, іміджевих, комунікаційних завдань. Ми підбираємо і створюємо оптимальні ресурси для будь-яких видів інтернет-присутності за допомогою цифрових технологій. Онлайн-конференції, тренінги, семінари й презентації, блоги, форуми й особисті сторінки, створення інформаційного фону – це не повний перелік інструментів, за допомогою яких ваш продукт яскраво продефілює на ринку, захопить і переконає у своїй привабливості.

Також ми пропонуємо унікальний і комплексний підхід з організації та реалізації дистанційних програм з навчання, а також нові формати тренінгів (телеконференції, веб-форуми, ділові ігри).

Багаторічний досвід і професіоналізм співробітників гарантує високу ефективність роботи передових комунікаційних технологій у сфері маркетингу, PR, реклами, івентів.

До приходу в «NEW VIVO» наші фахівці зробили успішну кар’єру і отримали досвід в провідних міжнародних компаніях, профільних рекламних і PR-агентствах. Сьогодні портфоліо нашої команди містить велику кількість проектів, здійснюваних для різних сфер: медицини, фарміндустрії, проектів соціальної сфери, індустрії краси і здоров’я, сектору юридичних і фінансових послуг, сфер бізнесу і промисловості», – наголосила Тетяна Голуб, директор NEW VIVO.

Сьогодні «NEW VIVO» – стратегічний партнер понад 40 міжнародних і українських корпорацій. «NEW VIVO» пропонує своїм клієнтам не просто набір робочих і дієвих методів. «NEW VIVO» пропонує ШЛЯХ ДО УСПІХУ.