Стратегічні комунікації

Сьогодні ніщо не коштує дорожче і не знищується легше, ніж репутація. І якщо хтось скаже, що імідж не головне, головне – прибуток, незабаром напевно опиниться на межі банкрутства.

 

Тетяна Голуб, директор «NEW VIVO»

Стратегічні комунікаціїПід час жорстких конкурентних протистоянь інформаційні війни і «чорний піар» здатні в найкоротші терміни згубити найдобросовіснішого виробника і поставити під загрозу зриву навіть безумовно геніальний бізнес-проект.

Ми не з чуток знаємо, що таке інформаційна атака і самі відмінно володіємо технікою «PR-підривників». Ми переконані в тому, що грамотний репутаційний менеджмент у більшості випадків здатний зробити зі звичайнісінького виробника лідера ринку.

Саме репутація компанії в кінцевому підсумку визначить її партнерський, інвестиційний імідж і заробить довіру споживача.

Ми здійснюємо виключно ефективні PR-кампанії. Наша команда пропонує професійний сервіс у таких напрямках стратегічних комунікацій:

  • Репутаційний менеджмент
  • Формування інвестиційного клімату
  • Розробка й реалізація медіа-комунікацій
  • Зв’язки з громадськістю
  • Антикризові комунікації

Якщо у вас складається відчуття, що про вас не говорять або ваші події ігнорують, і ви знаходитеся в інформаційному вакуумі, завжди до ваших послуг наш Прес-центр.

Ми надаємо комплексний інформаційний сервіс, який дозволяє створити навколо вас сприятливе інформаційне поле і ваша компанія не залишиться непоміченою.


Внутрішньокорпоративні комунікації
Еvents & BTL-communications
Консалтинг
Маркетингові комунікації
Технології