Health Factor
Health Factor - це перший і єдиний в Україні медичний форум для тих, хто хоче піклуватись про своє здоров'я і здоров'я своєї родини професійно. Ми надамо Вам експертну думку провідних українських спеціалістів стосовно суперечливих питань, щоб раз і назавжди розвінчати міфи та забезпечити надійною інформацією, якій можна довіряти.
Наша команда — це люди різного віку, яких об'єднує прагнення розібратись в складних медичних питаннях і забезпечити здорові, безпечні та гармонійні умови життєдіяльності, як для окремо взятої людини, так і для сім'ї в цілому. Ми не лише лікарі, ми жінки та чоловіки, ми дружини, мами та бабусі, ми батьки та дідусі, ми молоді хлопці та дівчата і ми чудово знаємо, як часом складно знайти правильний підхід до піклування про себе і своїх близьких в сучасному світі.

• До якого лікаря краще звернутись?
• Які ліки кращі, ефективніші?
• Вакцинувати дитину повністю, вибірково чи не вакцинувати взагалі?
• Чи впливає емоційна атмосфера в сім'ї на здоров'я дитини?
• З якого віку краще вчити дитину чистити зубки?

Ці та багато інших питань ми задаємо собі кожного дня, шукаємо відповіді на просторах інтернету і дуже часто, наштовхнувшись на суперечливу, не завжди підтверджену практикою інформацію, обговорюємо їх між собою. Саме під час одного з таких обговорень в нас виникла ідея створити медичний форум для всієї родини Health Factor. Президент Української Академії Педіатрії з радістю підтримав нашу ініціативу і допоміг сформувати наповнення форуму. Наша мета - об'єднати Вас та кращих професіоналів медицини і психології, доступно висвітлити складні медичні теми і вибудувати довіру між лікарем та пацієнтом.

Якщо Ви відповідально відноситесь до здоров'я своїх близьких, втомились від сумнівів та пошуків істини серед безлічі неоднозначних думок і хочете бути впевненими в якості отриманої інформації, тоді наш форум саме для Вас.

Обговорити проект?
Email
office@newvivo.com.ua
Телефон / факс
+38 044 287 07 20
Адреса
м. Київ, вул.Симона Петлюри 13/135, оф. 23
© 2009-2019 New Vivo. Уci права застережено.