Алгоритми діагностики та лікування судинно-ендокринної
патології. Діабетична ретинопатія. Глаукома
За традицією 01-02 березня в м. Київ відбулася чергова науково-практична конференція «Алгоритми діагностики та лікування судинно-ендокринної патології. Діабетична ретинопатія. Глаукома. Міждисциплінарний підхід». Як і завжди її організаторами виступили Київський медичний університет, Київський міський офтальмологічний центр КМКЛ №1, Українське глаукомне товариство за підтримки Української асоціації міждисциплінарної медицини. Враховуючи вимоги сучасної медичної реформи як у практичній діяльності медичних установ та у сфері підготовки майбутніх лікарів України був сформований і новітній формат заходу, який включав проведення освітніх курсів за програмою світових медичних Університетів та за участі відомих закордонних професорів та вітчизняних професорів. Метою такого формату є реальна допомога у впровадженні світової системи контролю якості підготовки студентів та світових протоколів якості практику медичних установ.

Блискучі лекції щодо цукрового діабету, метаболічного синдрому та гіпертонії у розвитку очних ускладнень з боку органу зору в дорослому та дитячому віці, реальних можливостей профілактики їх розвитку та корекції представили професор Борис Маньковський, професор Олена Мітченко, професор Наталія Зелинська, професор Наталія Веселовська, д. м.н. Олексій Путієнко, Юрій Баринов, доценти Марина Карлийчук та Інна Жеребко. Конференція була відзначена унікальним лекційним матеріалом ключової лекції професора Ingrid Kreissig (Німеччина) "Обзор основних технік хірургічного лікування відшарування сітківки, розробленим в останні 85 років" та Освітнього курсу "Ретинальна патологія та ретинальна хірургія. Діабетична ретинопатія та вікова макулярна дегенерація за участі Ingrid Kreissig (Німечиина), Ulrich Spandau (Швеція), Franko LaFranco (США), Shuishi Yamamoo (Японія), Jorg Shmidt (Німеччина).

На основі багаторічного досвіду були висвітлені переваги малоінвазивної хірургії відшарування сітківки.

Освітні курси другого дня за проблемою ГЛАУКОМИ «Цілодобовий моніторинг внутришньоочного тиску - Сучасні алгоритми призначення антиглаукомних препаратів», «Нейропротекція в лікуванні глаукомного пацієнта» та «Малоінвазивна та дренуюча хірургія глаукоми: яким повинно бути хірургічне лікування? Що від нас очікує пацієнт?» пройшли з великим успіхом. В їх програмі прийняли участь професор Keith Martin (Президент Всесвітньої глаукомної асоціації та директор департаменту клітинних технологій нейропротекторного лікування глаукоми, Кембридж, Велика Британія), професор Paul Garasymowycz (Директор інституту глаукоми, Монреаль, Канада) та професор Anastasios Кonstas (Директор клініки глаукоми, Салоніки, Греція), Зоя Веселовська (завідувач кафедри, КМУ), Павло Бездтіко (завідувач кафедри ХНМУ), Валерій Сердюк (директор Дніпропетровської офтальмологічної лікарні), Ольга Недзвецька (професор кафедри ХМАПО), Георгій Пархоменко (директор мережі офтальмологічних клінік "Новий зір"), Ігор Новицький (професор кафедри ЛНМУ).

Вперше було проведено інтерактивне голосування щодо преференцій у призначенні лікування глаукоми та синдрому сухого ока.

Акцент у дискусіях було зроблено на важливості добового моніторингу внутришньоочного-артеріального-перфузійного тиску та фіксованих комбінаціях антиглаукомних препаратів.

Вкрай насичена програма конференції включала і вперше проведений курс освіти, підготовлений професорами С. Риковим, І. Шаргородською, Н. Луценко та І. Безкоровайною, «Новий погляд на проблему синдрому сухого ока або захворювань поверхні ока» за новим Европейським протоколом від 2017.

Новий формат конференції з чітко означеним колом важливих питань та за участі яскравих та знакових офтальмологів світу та України зацікавленість і офтальмологів, і студентів, і лікарів загальної медицини, які незважаючи на сніжну стихію приїхали до Києва з різних куточків України.
Обговорити проект?
Email
office@newvivo.com.ua
Телефон / факс
+38 044 287 07 20
Адреса
м. Київ, вул.Симона Петлюри 13/135, оф. 23
© 2009-2019 New Vivo. Уci права застережено.